вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Здавалося б, чого ми не знаємо про цукор? Всім відомий білий, солодкий пісок. Не поспішайте! Спробуйте наші солодкі новинки, і ви зрозумієте, що «білий і солодкий» – аж ніяк не єдині характеристики цукру. Цукор зі смаком свіжих фруктів і ягід додасть чаю нові нотки аромату, а карамельний смак коричневого цукру незамінний при створенні кондитерських шедеврів та коктейлів. А ще тростинний цукор використовується у приготуванні м'ясних страв, надаючи м'ясу глибокий, насичений смак ... Як багато ми ще не знаємо про цукор!

Цукор

12.00100 г.
Цукор "Полуниця"
Цукор "Полуниця" - це натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід полуниці. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1672     Наявність: на складі
4.6667 15
Відгуки: 15
12.00100 г.
Цукор "Вишня"
Цукор "Вишня" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних вишень. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1671     Наявність: на складі
12.00100 г.
Цукор "Малина"
Цукор "Малина" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід малини. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1670     Наявність: на складі
12.00100 г.
Цукор "Лимон"
Код товару: 2197     Наявність: на складі
6.00100 г.
Цукор білий колотий
Код товару: 1667     Наявність: на складі
9.00шт.
Цукор кристалічний "Кориця" 18 г
Кориця - антиоксидант, який здавна застосовується в лікувальних і оздоровчих цілях, а також є улюбленою пряністю багатьох гурманів. Кориця сприяє схудненню, знижує рівень холестерину в крові, нормалізує процес травлення, допомагає при лікуванні діабету....
Код товару: 2193     Наявність: на складі
67.00шт.
Цукор "Coffee Crystals" 300 г
Coffee Crystal - цукор найвищого ґатунку для справжніх поціновувачів кави. Золотий великокристалічний цукор з тонким ароматом. Ідеально підходить до ароматного чаю та кави. Також цукор використовується для випікання тортів та печива.
Код товару: 2580     Наявність: на складі
9.00шт.
Цукор кристалічний "Шафран" 18 г
Вам обов'язково сподобається новий оригінальний продукт - кристалічний цукор "Шафран" . Спробуйте нові нотки Ваших улюблених напоїв з додаванням кристалічного цукру з натуральною добавкою. Кава, чай, лимонад, пунш, навіть грог та глінтвейн подарують Вам...
Код товару: 2192     Наявність: на складі
56.00шт.
Цукор "Dark Brown Granulated" 300 г
Коричневий цукор зроблений з кристалів, які покривають тростинним мілясом з природним кольором та ароматом. Хрусткий, дуже солодкий цукор насиченого коричневого кольору. Ідеально підходить до ароматного чаю, кави та для випічки.
Код товару: 2581     Наявність: на складі
60.00шт.
Ванільний цукор натуральний 60 г
Білий кристалічний цукор - 90%, з подрібненими стручками саме мадагаскарської ванілі - 10%. Без усяких сторонніх домішок, абсолютно натуральний. Аромат характерний для натуральної ванілі, з шоколадними нотами. Використовують для приготування різних...
Код товару: 2809     Наявність: на складі
9.00шт.
Цукор кристалічний "Каркаде" 18 г
Кристалічний цукор з неповторним ароматом каркаде додасть Вашому улюбленому напою тонкого аромату та екзотичнрого смаку Сходу. Натуральні компоненти не лише додадуть яскравих фарб будь-якій каві, чаю, лимонаду, глінтвейну або грогу, а й подбають про Ваше...
Код товару: 2194     Наявність: на складі
Вгору