вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Здавалося б, чого ми не знаємо про цукор? Всім відомий білий, солодкий пісок. Не поспішайте! Спробуйте наші солодкі новинки, і ви зрозумієте, що «білий і солодкий» – аж ніяк не єдині характеристики цукру. Цукор зі смаком свіжих фруктів і ягід додасть чаю нові нотки аромату, а карамельний смак коричневого цукру незамінний при створенні кондитерських шедеврів та коктейлів. А ще тростинний цукор використовується у приготуванні м'ясних страв, надаючи м'ясу глибокий, насичений смак ... Як багато ми ще не знаємо про цукор!

Цукор

13.00100 г.
Цукор "Полуниця"
Цукор "Полуниця" - це натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід полуниці. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1672     Наявність: на складі
4.6471 17
Відгуки: 17
13.00100 г.
Цукор "Вишня"
Цукор "Вишня" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних вишень. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1671     Наявність: на складі
4.6000 10
Відгуки: 10
13.00100 г.
Цукор "Малина"
Цукор "Малина" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід малини. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1670     Наявність: на складі
13.00100 г.
Цукор "Лимон"
Код товару: 2197     Наявність: на складі
9.00100 г.
Цукор білий колотий
Код товару: 1667     Наявність: на складі
9.00шт.
Цукор кристалічний "Шафран" 18 г
Вам обов'язково сподобається новий оригінальний продукт - кристалічний цукор "Шафран" . Спробуйте нові нотки Ваших улюблених напоїв з додаванням кристалічного цукру з натуральною добавкою. Кава, чай, лимонад, пунш, навіть грог та глінтвейн подарують Вам...
Код товару: 2192     Наявність: на складі
9.00шт.
Цукор кристалічний "Каркаде" 18 г
Кристалічний цукор з неповторним ароматом каркаде додасть Вашому улюбленому напою тонкого аромату та екзотичнрого смаку Сходу. Натуральні компоненти не лише додадуть яскравих фарб будь-якій каві, чаю, лимонаду, глінтвейну або грогу, а й подбають про Ваше...
Код товару: 2194     Наявність: на складі
Вгору