вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Традиційний чай для європейців, еталон для справжніх любителів міцного збадьорливого напою. Для багатьох він став звичним початком дня - бурштиновий колір наповнює чашку ранковим світлом, а терпкуватий смак змушує прокинутися навіть великих любителів поспати. Чорний класичний чай дає енергію тілу і натхнення душі. Любіть, творіть, смійтеся і рухайтеся вперед... а ми подбаємо про те, щоб кожен ваш ранок починався з чашки улюбленого чаю.

Чорний класичний чай

33.0050 г.
Чорний кенійський чай Ітумбе ОР1
Чорний плантаційний чай з району Ітумбе, гірського регіону Керічо, Кенія. Має насичений смак з легкою гірчинкою, і яскравий аромат з відтінками меду і цукатів.
Код товару: 3620     Наявність: на складі
34.0050 г.
Чорний кенійський чай Мічі ОР1
Чорний плантаційний чай з району Мічі, гірського регіону Керічо, Кенія. Має насичений смак з солодкими нотками і витончений аромат зі шлейфом африканських квітів
Код товару: 3621     Наявність: на складі
27.0050 г.
Чорний класичний чай Крупнолистовий (Цейлон)
Унікальний чорний чай "Крупнолистовий (Цейлон)" з підвищеним вмістом таніну. Сильний терпкий смак, особливий темний настій та класичний аромат – запорука високої популярності цього чаю.
Код товару: 527     Наявність: на складі
24.0050 г.
Чорний цейлонський чай Пеко стронг
Чорний високоякісний цейлонський чай. Відрізняється міцним насиченим смаком і ароматом чайного листя, що цілий рік визріває на о.Шрі-Ланка. Має тонізуючі властивості та ідеальний для підтримки найкращої форми протягом усього дня.
Код товару: 2386     Наявність: на складі
25.0050 г.
Чорний індійський чай Assam Mahanadi
Це відомий чорний крупнолистовий чай з північного сходу Індії. Аромат пряний, трохи квітковий з незвичайними для чорного чаю медовими нотками. Смак приємний, солодовий з легким ментоловим відтінком. Чудово поєднується з молоком, цукром і лимоном, але...
Код товару: 2919     Наявність: на складі
4.7692 13
Відгуки: 13
26.0050 г.
Чорний класичний чай Високогірний (Цейлон)
Чорний класичний чай "Високогірний (Цейлон)", що вирізняється особливо стійким та яскравим ароматом, бурштиновим настоєм та класичним смаком.
Код товару: 526     Наявність: на складі
27.0050 г.
Чорний класичний чай Золотий Мао Фенг
Високоякісний чорний китайський чай з високим вмістом чайної тіпси. Має приємний, ніжний смак та аромат. Завдяки великому вмісту чайних боуньок, має тонізуючі та загальнозміцнюючі властивості.
Код товару: 2394     Наявність: на складі
28.0050 г.
Чорний класичний чай Ассам Пеко superior
Чорний індійський чай пеко, вирощений на плантаціях штату Ассам, з вмістом чайної бруньки. Має яскраво виражений, терпкий смак і насичений пряний аромат.
Код товару: 2758     Наявність: на складі
31.0050 г.
Чорний кенійський чай Чорний принц
Високоякісний чорний чай з високим вмістом чайної тіпси. Вирощується на екологічно чистих, високогірних плантаціях Кенії. Кенійський чай має ніжний, насичений смак настою який неможливо забути.
Код товару: 590     Наявність: на складі
34.0050 г.
Чорний індійський чай Дарджилінг Срібна гора
Елітний чорний індійський чай Дарджилінг. Вирощується на плантаціях невеликого містечка Дарджилінг на північному сході Індії. Має надзвичайно рідкісні смакові якості: ніжний мускатний смак, неповторно тонкий і багатий аромат.
Код товару: 1133     Наявність: на складі
32.0050 г.
Чорний класичний чай Англійський сніданок
Всесвітньо-відома чайна суміш, що відповідає класичнному англійському рецепту. Має відмінний смак та аромат. Рекомендовано для сімейного чаювання.
Код товару: 255     Наявність: на складі
30.0050 г.
Чорний класичний чай Гордість Цейлону
Чорний класичний цейлонський чай. В міру терпкий смак, гарний тонізуючий ефект та стійкий аромат зробили його бестселером в Україні.
Код товару: 343     Наявність: на складі
47.0050 г.
Чорний класичний чай Ассам раджгар
Відбірний чорний плантаційний індійський чай Раджгар. Зі значним вмістом чайної бруньки. Має насичений, м'який смак та яскравий аромат.
Код товару: 2602     Наявність: на складі
37.0050 г.
Чорний класичний чай Лапсанг Сушонг
Так званий "копчений чай". Виготовляється з досить грубого крупного листу і дійсно коптиться в диму соснових опилок, соснової хвої і шишок. Чайне листя "коптять" і при першому сушінні, і при другому, вже після ферментації, що і надає йому справжній димний...
Код товару: 581     Наявність: на складі
111.0050 г.
Чорний класичний чай Око тигра
Унікальний чорний китайський чай, створений за старовинною технологією з великим вмістом типси, що надає йому характерного золотистого вигляду і пом'якшує смак. Його вирощують в китайській провінції Юньнань. Має приємний терпкий смак і квітковий аромат....
Код товару: 2429     Наявність: на складі
35.0050 г.
Чорний класичний чай Золотий Юннань
Чорний китайський чай з високим вмістом чайної типси. Вирощений у провінції Юннань. Має прозорий настій насиченого темно-коричневого кольору. Має м'який вишуканий насичений смак і аромат.
Код товару: 2443     Наявність: на складі
8.0050 г.
Чорний грузинський чай Букет Грузії
Славнозвісний грузинський чорний чай, ручної роботи, зроблений зі застосуванням йодованої деревини. Традиційний м'який чай з унікальним смаком та ароматом. Найкраще підходить для щоденних чаювань.
Код товару: 2545     Наявність: на складі
Архівні товари з цієї категорії: Чорний класичний чай Темна ніч (кімун); Чорний іранський чай Masud BOP; Чорний класичний чай Середньолистовий (Іран); Чорний цейлонський чай Лайк Джорджия; Чорний класичний чай Ассам FTGFOP Raidang (плантаційний); Чорний класичний чай Дімбула; Чорний класичний чай Англійський молочний; Грузинський байховый чай Кара-Дере; Чорний класичний чай Нувара Елія; Чорний класичний чай Чорний оксамит (Кенія); Чорний класичний чай Ува Пеко; Чорний класичний чай Кенія Кангаїта; Чорний грузинський чай Кавказька чорниця; Чорний грузинський чай Чорний йодований; Чорний класичний чай Золоте руно Колхіди; Гурія (чорний грузинський чай); Чорний грузинський чай Букет Грузії (експорт); Чорний класичний чай Конг фу; Чорний класичний чай Дарджилінг Шонг Тонг; Heicha Dark tea; Чорний класичний чай Ассам Оуклендз; Чорний класичний чай Чорний равлик; Чорний класичний чай Чорний Маоджан; Чорний класичний чай Дарджилінг FTGFOB Mim (плантаційний); Чорний класичний чай Золоті тіпси цейлону (абсолют)
Вгору