вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Найцікавіший напій, який з давніх часів по достоїнству оцінили араби, додаючи спеції під час приготування кави. Сьогодні асортимент ароматизованої кави не обмежується додаванням спецій, на свій смак ви можете обрати вершки, шоколад, вишню, лікер, банан, карамель... Кава з ароматом ванілі припаде до смаку прекрасній половині, а з ароматом коньяку - чоловікам. Несподівана перавага такого напою - випивши чашечку кави з коньяком або лікером, можна спокійно сідати за кермо, адже в ароматизированнії каві немає ні алкоголю, ні жиру, ні барвників.

Ароматизована кава

47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Ірландський Крем
Цей різновид ароматизованої кави може похвалитися найбільшою кількістю шанувальників. Її популярність незмінно на висоті, а все завдяки справді феєричному смаку, в якому гармонійно поєднані кращі сорти добірної арабіки, аромат ірландського віскі і ніжність...
Код товару: 842     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Карамель
Чудова кава з ароматизатором карамель. Напій має післясмак карамельних цукерок. Особливою популярністю користується у прекрасної половини людства.
Код товару: 844     Наявність: на складі
4.7273 11
Відгуки: 11
39.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Bar Ірландське віскі
Якісна кава з додавання ароматизатора ірландський віскі. Купаж арабіки Бразилії та Ефіопії, робусти Індії. Чудовий смак і яскравий аромат не залишать вас байдужим до цього благородного збадьорюючого напою.
Код товару: 2171     Наявність: на складі
39.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Bar Баварський шоколад
Це якісна кава з додаванням ароматизатора баварський шоколад. Склад - купаж арабіки Бразилії та Ефіопії, робусти Індії. Чудовий збадьорюючий напій з приємним шоколадним післясмаком.
Код товару: 2170     Наявність: на складі
4.3077 13
Відгуки: 13
39.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Bar Aroma Айріш крем
Це купаж арабіки з Бразилії та Ефіопії, і робусти з Індії з додавання ароматизатора айріш крем. Чудовий збадьорюючий напій з добре вираженим ароматом ірландського віскі і вершків.
Код товару: 2169     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Вишня
Код товару: 843     Наявність: на складі
4.2143 14
Відгуки: 14
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Пряжене молоко
Цей напій для приємного ранку. Невимушений і одночасно збадьорюючий аромат, густий, щільний смак з відтінками топленого молока - ідеальний початок кожного нового дня.
Код товару: 1411     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Коньяк
Найбільш вдале поєднання смаку натуральної кави з насиченим ароматом висококласного коньяку, що дарують вам тепло і затишок вже з першого ковтка. Цій каві віддадуть перевагу ваш начальник і колеги на роботі, з цією кавою можна святкувати успіхи.
Код товару: 845     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Шоколад
Код товару: 841     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Кориця
Код товару: 1408     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Мигдаль
Чудове і незвичайне поєднання кави і мигдалю. Кавові зерна середнього обсмаження подарують вам бадьорість на цілий день, а аромат мигдалю підніме настрій. Кава підходить для вживання в будь-який час протягом дня, бадьорить, тонізує і додає гарний настрій.
Код товару: 1410     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Ваніль
Ця ароматизована зернова кава із середнім ступенем віденського обсмаження не залишить вас байдужим! Аромат ванілі і натуральної кави подарують вам незабутні хвилини, адже ця кава створена для мрійників і закоханих.
Код товару: 1407     Наявність: на складі
47.00100 г.
Кава смажена в зернах ароматизована Лісовий горіх
Прекрасна збадьорююча кава з ніжним ароматом лісового горіха. Це ніби кілька кроків до з'єднання з природою, відпочинку в затишному, затишному містечку серед своїх близьких людей. Присмак горіха надає напою тонкий смак, який з'являється і непомітно зникає,...
Код товару: 1409     Наявність: на складі
Вгору