вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Фітокава - це нове втілення старої ідеї «кави з додатками», але замість сиропу, вершків або карамелі ми додали корисні, та не менш смачні складові. Глід, кизил і виноград в поєднанні з зернами кави створюють справжній вітамінний коктейль, який наповнить день бадьорістю й енергією природи.

Фітокава

112.00шт.
Мелена зелена кава з імбирем 250 г
Сира кави - потужне джерело хлорогенової кислоти, яке має ряд клінічно доведених властивостей. Вживання зеленої каваїи сприяє зниженню кров'яного тиску, має антиоксидантну і антимутагенну дію, сприяє нормалізації роботи печінки.
Код товару: 1957     Наявність: на складі
47.00шт.
Кава-фіто з глодом 200 г
Склад: кава натуральна органічна "Арабіка" (Індонезія Суматра), кава натуральна органічна "Робуста" (Уганда), глід високогірний, карпатський, смажений (плоди). Харчова цінність: вітаміни К, А, С, Е, В, урсулова кислота, кофеїн, танін, амінокіслоти. Тонізує...
Код товару: 2119     Наявність: на складі
109.00шт.
Мелена зелена кава 250 г
Мелена кава з кавових зерен, які не мали жодної термічної обробки. За смаком зелена кава трішки схожа на звичайну обсмажену, та особлива суміш властивих тільки їй масел надає каві неповторного насиченого аромату та терпкого смаку.
Код товару: 2679     Наявність: на складі
47.00шт.
Кава-фіто з виноградом 200 г
Склад: кава натуральна органічна "Арабіка" (Індонезія Суматра), кава натуральна органічна "Робуста" (Уганда), кістка винограду. Вітаміни: В17, С, Е. Поліфеноли в композиції зв'язують вільні радикали, які уповільнюють процеси старіння і зміцнюють кровоносні...
Код товару: 2117     Наявність: на складі
Вгору