вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Справжня церемонія пиття мате неможлива без традиційного посуду - калебаса і бомбільї. Для цього напою народи Південної Америки споконвіку використовують спеціальну чашу - калебас, який здебільшого висікається з гарбуза, але також може бути виготовлений з дерева, порцеляни або срібла. Калебас одночасно є і чашкою, і запарником, і для зручності споживання напій вживають через спеціальну трубочку з ситечком - бомбілью. Комплект з калебаса та бомбільї буде чудовим подарунком шанувальнику екзотичного напою.

Калабаси і бомбільї

93.00шт.
Бомбілья металева в асортименті
Бомбілья металева для мате. Це трубочка з фільтром, щоб часточки мате не потрапляли в рот під час чаювання.
Код товару: 3164     Наявність: на складі
458.00шт.
Калебаса + бомбілья
Калабас - посуд для пиття гарячого настою мате. Виготовлений з деревинної тикви прикрашений випаленим візерунком. Бомбілья - металева трубочка, що використовується для вживання напою ма́те із калабаса.
Код товару: 2454     Наявність: на складі
247.00шт.
Бомбілья с декоративним каменем "Камінь"
Код товару: 1115     Наявність: на складі
Архівні товари з цієї категорії: Бомбілья загнута коротка CR901; Бомбілья загнута довга CR790; Калабас випалювання + кільце "Чегевара" ручна робота; Калабас випалювання + кільце "Орнамент" ручна робота; Калабас випалювання + кільце "Зірка" ручна робота; Калабас з різьбленням "Перу" ручна робота; Бомбілья ручної роботи Очеретяна без малюнку; Калабас з різьбленням + кільце "Геометрик" ручна робота; Бомбілья загнута довга жовта CR900; Бомбілья ручної роботи Очеретяна з малюнком; Бомбілья ручної роботи Бамбукова без малюнку; Бомбілья з ручним різьбленням "Пампа"; Бомбілья загнута коротка жовта СR793; Бомбілья ручної роботи Бамбукова з малюнком; Калабас з різьбленням + кільце із мельхіору "Мельхіор" ручна робота; Калабас з різьбленням + кільце "Перу" ручна робота; Комплект мате-ман (калебаса, бомбілья, 250 г мате); Бомбілья розбірна; Калебаса в ассортименті 350-450 мл
Вгору