вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Здавалося б, чого ми не знаємо про цукор? Всім відомий білий, солодкий пісок. Не поспішайте! Спробуйте наші солодкі новинки, і ви зрозумієте, що «білий і солодкий» – аж ніяк не єдині характеристики цукру. Цукор зі смаком свіжих фруктів і ягід додасть чаю нові нотки аромату, а карамельний смак коричневого цукру незамінний при створенні кондитерських шедеврів та коктейлів. А ще тростинний цукор використовується у приготуванні м'ясних страв, надаючи м'ясу глибокий, насичений смак ... Як багато ми ще не знаємо про цукор!

Цукор

13.00100 г.
Цукор "Полуниця"
Цукор "Полуниця" - це натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід полуниці. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1672     Наявність: на складі
4.6667 18
Відгуки: 18
13.00100 г.
Цукор "Малина"
Цукор "Малина" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних ягід малини. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1670     Наявність: на складі
13.00100 г.
Цукор "Вишня"
Цукор "Вишня" - натуральний плодово-ягідний цукор з великим кристалом. Унікальна технологія дозволяє отримати суміш крупнокристалічного цукру зі шматочками натуральних вишень. Виходить так смачно, що не можливо відірватися від таких ласощів.
Код товару: 1671     Наявність: на складі
4.6000 10
Відгуки: 10
13.00100 г.
Цукор "Лимон"
Код товару: 2197     Наявність: на складі
9.00100 г.
Цукор білий колотий
Код товару: 1667     Наявність: на складі
51.00шт.
Цукор "Dry Demerara" 300 г
Справжній тростинний коричневий дрібнокристалічний цукор. Зроблений без використання добавок з соку цукрової тростини. Цукор Dry Demerara надає вишуканий аромат чаю та каві, а також створює золотисту хрустку скоринку при випіканні.
Код товару: 2579     Наявність: на складі
74.00шт.
Цукор "Coffee Crystals" 300 г
Coffee Crystal - цукор найвищого ґатунку для справжніх поціновувачів кави. Золотий великокристалічний цукор з тонким ароматом. Ідеально підходить до ароматного чаю та кави. Також цукор використовується для випікання тортів та печива.
Код товару: 2580     Наявність: на складі
62.00шт.
Цукор "Dark Brown Granulated" 300 г
Коричневий цукор зроблений з кристалів, які покривають тростинним мілясом з природним кольором та ароматом. Хрусткий, дуже солодкий цукор насиченого коричневого кольору. Ідеально підходить до ароматного чаю, кави та для випічки.
Код товару: 2581     Наявність: на складі
Вгору