заварював в чайнику 160мл - перша вода злита. Перший і другий раз витримка 3-4 хвилини - смак цікавий , вшанований , - на 5 раз - залишив - на 30 хвилин - а він настоявсь так, шо горьчинка - вже заважала, заварюю 6 раз. ( виводи не перетримуйте , зливайте завчасно .)
Цікавий легкий, без горчинки смак. Землянистий відтінок гарно та витончено супроводжує напій при другому і третьому заварюванні. Бодрить. Нормалізує тиск і само відчуття!
Купляю чай в цьому магазині з 2021 року! Чай шен пуер витримки 30 років "Гурман" 6 грамм був заварений в чайнику ЛіХу 160 мл ісинська глина! Перша вода злита. Смак звичайного зеленого чаю. Нотки горіха присутні на смак, як зірвати з дерева ще в кожурі грецький горіх, та розколов - спробувати ще жовт...