вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Чай з родзинками

31.0050 г.
Фруктова суміш Модний фрукт
Фруктова суміш з шматочків ананасу, папаї, яблука, малини, брусники, квіти гібіскуса, ізюм, жимолость. Багата вітамінами і безліччю корисних мікроелементів.
Код товару: 687     Наявність: на складі
34.0050 г.
Зелений ароматизований чай М'ятний мохіто
Суміш зеленого чаю з родзинками, лимонною травою, перцевою м'ятою, пелюстками соняшника та ягодами барбарису. Має солодкий, прохолодний смак та м'ятний аромат.
Код товару: 2639     Наявність: на складі
37.0050 г.
Фруктова суміш Містер Алмонд
Новий фруктово-чайний напій - гармонійна суміш фруктового вітамінізованого компонента з невеликим вмістом зеленого чаю. Ароматна суміш зеленого чаю з гібіскусом, шматочками яблука, фініків, султанськими родзинками, ананасом, шкіркою какао, лимонною...
Код товару: 2595     Наявність: на складі
37.0050 г.
Композиційний чай Журавлинний морс
Журавлинний морс - композиційний чай, що містить зелений чай, чорний чай, султанські родзинки, шипшину, порічки, гібіскус, червону волошку, натуральний ароматизатор. Багатий на вітаміни та мікроелементи. Має приємний тонізуючий смак.
Код товару: 2597     Наявність: на складі
44.0050 г.
Зелений ароматизований чай Весняна квітка
Зелений ароматизований чай "Весняна квітка" з родзинками, пелюстками суниці, троянди, соняшника, волошки. Має приємний солодкий смак та аромат.
Код товару: 366     Наявність: на складі
47.00шт.
Фіточай "Вітамінний" з шипшиною 100 г
Додаткове джерело вітамінів та мінеральних речовин. Сприяє підвищенню імунітету та захисних сил організму. Має загальнозміцнюючі властивості. Застереження при застосуванні: особиста чутливість до компонентів, вагітні та жінки, які годують груддю, діти до 7...
Код товару: 2269     Наявність: на складі
Чорний ароматизований чай Чорна смородина
Чорний ароматизований чай з ягодами смородини, чорним ізюмом, шматочками полуниці та пелюстками волошок. Володіє свіжим ароматом і насиченим, терпким смаком.
Код товару: 629     Наявність: архівний
Зелений ароматизований чай Ягода-малина
Зелений ароматизований чай із ягодами ожини, клюкви, шматочками ягід малини та ізюмом, листям малини.
Код товару: 382     Наявність: архівний
Зелений ароматизований чай Кліо
Зелений ароматизований чай з шматочками апельсина і манго, родзинками, пелюстками соняшника та троянди. Має приємний солодкий смак та аромат.
Код товару: 554     Наявність: архівний
Чорний ароматизований чай Чорниця з вершками
Чорний ароматизований чай "Чорниця з вершками" з ягодами чорниці та бузини, родзинками, бутонами троянди та мальви, з пелюстками та цвітом чорниці. Має приємний солодкий аромат.
Код товару: 394     Наявність: архівний
Вгору