вход в личный кабинет

Регистрация Восстановление пароля

Отзывы

~ 19.09.2017 ~ Ольга ~
З’явилося багато чайних новинок, але описів ще нема. Трохи лячно брати, але один замовили - по фотографії. Хоча давніших чаїв, які подобалися, вже довший час нема. Сподіваємося на поповнення!
~ 15.09.2017 ~ Светлана ~
Второй раз получаю заказ, всё безупречно. Спасибо большое.
~ 14.09.2017 ~ Галина ~
Очень хороший магазин, ассортимент, обслуживание,описание товаров - все на уровне! Рекомендую всем и спасибо за вашу работу!
~ 12.09.2017 ~ Анна ~
Ваш сервис просто потрясающий! Ни разу не было проблем, все четко и быстро. Не успела заказать - посылка уже на Новой почте. Спасибо вам за сервис, вкусный кофе и приятное сотрудничество. Уже несколько лет с вами и надеюсь еще много лет быть вашим клиентом.
~ 28.08.2017 ~ Світлана ~
Всім доброго дня,і працівникам магазину також!) Про магазин дізналася зовсім недавно,чекаю на п"яте замовлення :). Я дуже люблю каву,чоловік - чай),але від горнятка кави,особливо зранку - не відмовиться. Почалося з того,що я поцікавилася кавою в інтернеті,натрапила на магазин "Аромісто" і зрозуміла,що я тут залишуся в якості постійного покупця). ^-^. Великий асортимент продукції,ціни більш ніж прийнятні). Я зрозуміла на стільки я переплачувала в магазинах нашого міста. Безкоштовна доставка теж вагомий аргумент для того щоб замовляти ( суму в 400грн.дуже легко набрати). Для початку знайомилися з різною кавою,вже є в нас фаворити. Дуже добре те,що до кожного виду продукції є відеогляд,це дуже допомагає з вибором. Дуже приємна і красива дівчина Юлія,яку слухати одне задоволення. Швидка доставка (сьогодні замовила,завтра вже отримала). Таку якість обслуговування не зустрінеш в інших магазинах. Замовлення добре запаковують. Все ціле і не пошкоджене. Замовляла також скляний чайник-заварник та чашки). Буду сама робити тут замовлення і рекомендувати вас знайомим). Дякую.
~ 27.07.2017 ~ Виталий ~
Магазин очень понравился, большой выбор, приятные продавцы, стану вашим постоянным клиентом
~ 22.06.2017 ~ Светлана ~
Покупкой осталась довольна, магазин просто супер.Спасибо aromisto.
~ 21.04.2017 ~ Андрей ~
Заказываю четвертый раз уже и все очень нравиться))качество чая,обслуживание,упаковка,приемлемые цены,широкий ассортимент.Все на высшем уровне!
~ 13.04.2017 ~ Ірина ~
Замовляла вдруге і дуже задоволена,приправи просто супер базилік запашний ,шукала саме такий )))перепробовала багато фірм не то(( чай замовили з диньою -смачнющий,брала сухофрукти,солодощі ,дуже подобається магазин рекомендую всім ,розповідаю завжди своїм друзям і знайомим.Швидка доставка.Молодці так тримати!!!!
~ 06.04.2017 ~ Ірина ~
Дуже дякую! Замовлення отримала. Всім задоволена. чудовий сервіс.
Добавить отзыв

Вверх