вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Кава

Арабіка
Завдяки своєму чудовому аромату і м'якому смаку арабіка стала улюбленою кавою для мільйонів людей по всьому світу. У арабіці менше кофеїну, ніж у робусті, і дія цього сорту кави на організм більш плавна. При виборі звертайте увагу на країну походження кави. Традиційно арабіка, вирощена на островах Карибського архіпелагу більш міцна і ароматна, бразильська арабіка - має менш терпкий смак, Колумбійська - найм'якша.
Робуста
Сильний гіркий смак та різкий аромат - відмінні риси робусти. Смак її гіркий, насичений і міцний, а пінка рясна і густа. Цей сорт кави зазвичай використовують для створення сумішей, рідко вживаючи в чистому вигляді. У поєднанні з арабікою, вона додає каві насиченість і міць.
Еспресо купажі
Кращі купажі еспресо роблять, змішуючи кілька сортів кави з різних частин світу. Баланс смаку та аромату досягається у поєднанні декількох сортів з різними властивостями і характеристиками. Купажі, створені спеціально для використання в еспресо машинах, зазвичай мають середне або сильне обсмаження і можуть містити у собі каву з 5, 6 або більше країн світу. Купажі з чистою арабіки (різного походження) зазвичай м'якші і більш ароматні, ніж купажі на основі арабіки та робусти.
Ароматизована кава
Найцікавіший напій, який з давніх часів по достоїнству оцінили араби, додаючи спеції під час приготування кави. Сьогодні асортимент ароматизованої кави не обмежується додаванням спецій, на свій смак ви можете обрати вершки, шоколад, вишню, лікер, банан, карамель... Кава з ароматом ванілі припаде до смаку прекрасній половині, а з ароматом коньяку - чоловікам. Несподівана перавага такого напою - випивши чашечку кави з коньяком або лікером, можна спокійно сідати за кермо, адже в ароматизированнії каві немає ні алкоголю, ні жиру, ні барвників.
Мелена кава
Якщо ви вагаєтесь, скільки ж кави треба купити, щоб її аромат не зник раніше, ніж закінчиться упаковка, зверніть увагу на стандартну фасовану каву. Пачки зернової або меленої кави вагою 240-250 грам - оптимальний варіант, визнаний усіма виробниками кави. У нашому інтрент-магазині ви знайдете кави всесвітньо відомих брендів, таких як Lavazza, Bank of Coffee, Віденська кава, Галка і т.д. До того ж, кава у вакуумній упаковці зберігається довше і не втрачає своїх смакових якостей.
Подарункова кава
Кава - один з найкращих подарунків, який ви можете зробити не тільки поціновувачу кави зі стажем, але й тому, хто тільки відкрив для себе смак цього напою. Подарункова кава у цьому випадку абсолютно безпрограшний варіант. Чому? По-перше, подарункова кава завжди добре смакує. По-друге, такий подарунок буде нагадувати про вас кожен день і допоможе пережити важкі дні, коли випити чашечку кави просто необхідно. Ну а по-третє, для вас - жодних проблем із вибором подарунка. Краща кава вже відібрана і гарно упакована.
Капучино, 3 в 1
Для швидкого заварювання можна обрати кавовий напій з чистим кавовим смаком, або ароматизаторами карамелі, згущеного молока. Продається він в окремих стіках, або пакетиках у вигляді суміші розчинної кави, 3 в 1. Такі пакетики можна взяти з собою в подорож, на роботу, або у якості подарунка.
Кавові напої, какао
Кава - чудовий напій; за століття нашого з ним знайомства виник справжній гастрономічний культ, в центрі якого, звичайно ж, кава, але не кавою єдиною живі прихильники цього напою. Латте, капучіно, гарячий шоколад, цикорій і какао - у цій категорії ми зібрали напої, що містять каву, та какао, які ми рекомендуємо ласунчикам, людям, які відмовилися від кофеїну, а також нашим найменшим клієнтам.
Розчинна кава
Як і у будь-якого продукту, у розчинної кави є свої противники і прихильники. Доводи і перших, і других цілком розумні і переконливі, і на наш погляд, неправі будуть ті, хто вважає розчинну каву невартим уваги напоєм, адже зрештою він відповідає всім вимогам сучасної ділової людини: просто, швидко і смачно!

Кава поставляється з усього світу. Кава з кожної частини світу має свій власний унікальний смак. Кращі сорти кави протягом тривалого часу були відомі як мокко , а також кава з Бурбонів (або Reunion) і островів Мартініки. Наш інтернет магазин кави пропонує саму низьку ціну та саму високу якість на каву в зернах та молоту каву яку можна купити в інтернет-магазині кави.

Як правильно купити каву?

Перед тим, як купити певний сорт кави, варто звернути увагу на степінь її прожарки: Краще всього купувати каву в зернах. Зберігати каву радять також в зернах. Справжні гурмани не перестають вести спор про справжній смак натуральної кави. Одні люблять Арабіку, інші- Робусту, дехто просто шукає каву для кофемашин.

Aromisto.com.ua - для тих, кто цінує справжній смак кави та чаю магазин кави, магазин чаю!

"
Вгору