вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Еспресо купажі

48.00100 г.
Кава смажена в зернах Fresh coffee
Улюблений смак шанувальників класики кавової культури. Fresh coffee - кава з унікально збалансованим купажем. Найкращі сорти індійських та африканських арабік дарують неповторний насичений смак. Довершену симфонію смаку створюють яскравий ненав'язливий...
Код товару: 1093     Наявність: на складі
4.7083 24
Відгуки: 24
55.00100 г.
Кава смажена в зернах Espresso Crema
Один з найкращих блендів для еспрессо. Його м’який і гармонійний смак принесе насолоду не лише гурману, але кожному, хто вибере саме цей напій. Адже неможливо лишитися байдужим, скуштувавши каву з найм’якшим купажем із високоякісних арабік із Колумбії та...
Код товару: 850     Наявність: на складі
32.00100 г.
Кава смажена в зернах Morena Espresso
Стовідсоткова натуральна кава "Віденська кава "Morena Espresso" - це унікальна суміш робусти середнього ступеня обсмажування з найкращих плантацій Мадагаскару, Індонезії та Індії. Міцна, тонізуюча кава з насиченим смаком та цікавим ароматом.
Код товару: 2613     Наявність: на складі
38.00100 г.
Кава смажена в зернах Italiano Espresso
Суміш Italiano Espresso з 60% арабіки і 40% робусти створена для любителів класичного італійського еспресо. Насичений смак кавового напою, приготованого на базі Italiano Espresso, приємно супроводжується дуже м'яким смаком і глибоким терпким післясмаком.
Код товару: 848     Наявність: на складі
55.00100 г.
Кава смажена в зернах Espresso de lux
Бездоганно збалансований купаж вищих сортів арабіки з Коста-Ріки, Мексики і Ефіопії. В міру густий, досить міцний, без зайвої кислинки і гіркоти, з класичним ароматом і ніжною пінкою. Присутні ванільні, вершкові і шоколадні нотки в оксамитовому післясмаку....
Код товару: 2057     Наявність: на складі
4.5455 11
Відгуки: 11
63.00100 г.
Кава смажена в зернах Espresso+
Високоякісний бленд арабік з Латинської Америки та африканських арабік. Збалансований смак з легкою гірчинкою та стійким ароматом міцної кави. Найкращий купаж для приготування в кавових апаратах різного типу. Espresso+ пробудить тебе щоранку. Та пробудить в...
Код товару: 851     Наявність: на складі
35.00100 г.
Кава смажена в зернах Vending coffee (для кавоматів)
Суміш арабіки та робусти з різних континентів. Спеціально розроблена для приготування у кавових апаратах. Міцний насичений напій з пікантною гірчинкою та густою піною. Яскравий аромат і легкий післясмак. Кава, яка щоразу наповнює енергією та пристрастю.
Код товару: 1222     Наявність: на складі
55.00100 г.
Кава смажена в зернах Львівська фірмова
Суміш зерен арабіки з Бразилії Сантос, арабіки Ефіопії Джимми, арабіки Уганди і невеликою кількістю зерен робусти Індії Черрі. Кава володіє насиченим ароматом, помірно міцний смак з нотками молочного шоколаду.
Код товару: 4956     Наявність: на складі
48.00100 г.
Кава смажена в зернах Львівська кремова
Бленд зерен арабіки з Ефіопії, Колумбії та Індії, що в поєднанні з світло-середнім обсмаженням зерен надали каві м'якого смаку, в той же час із кислинкою і вершковим ароматом.
Код товару: 4958     Наявність: на складі
79.00100 г.
Кава смажена в зернах Wiener Kaffeе Premium
Суміш арабік найвищої якості Колумбії Сюпремо, багатим смаком Ефіопії Їргачоф та тонким райським ароматом арабіки Мексики.
Код товару: 4960     Наявність: на складі
41.00100 г.
Кава смажена в зернах Primo Exclusive fresh aroma
Кава натуральна смажена в зернах з додаванням ароматизатора - айриш крем. Купаж арабіки та робусти з Індії. Чудовий збадьорюючий напій з добре вираженим ароматом ірландського віскі і вершків.
Код товару: 3120     Наявність: на складі
48.00100 г.
Кава смажена в зернах Львівська міцна
Вдале поєднання арабіки з Бразилії, яка має тонкий збалансований аромат і насичений смак, і робусти з Уганди, яка характерна високим вмістом кофеїну. Досить міцний насичений напій з чудовим тонізуючим ефектом відрізняється тонким ароматом, приємним...
Код товару: 4957     Наявність: на складі
55.00100 г.
Кава смажена в зернах Coffee club
Cуміш арабіки з Ефіопії та робусти з Індонезії та Індії. Глибокий смак з приємною гіркуватістю і не вираженою кислинкою. Ідеально для використання в еспресо-машинах.
Код товару: 4959     Наявність: на складі
Архівні товари з цієї категорії: Кава смажена в зернах Primo Exclusive vending lux
Вгору