вход в личный кабинет

Регистрация Восстановление пароля

Отзывы

~ 15.12.2020 ~ курланова лідія ~
Заказала товар вперше і була здивована оперативністю, з якою все було оформлено і надіслано. Швидко і без зайвого клопоту. Товар гарної якості, я дуже задоволена, буду ще замовляти.
~ 13.11.2020 ~ Катерина ~
Дуже довго шукала добрий чай.
І потрапила сюда випадково , вирішила зробити "пробне" замовлення і була приємно вражена якістю обслуговування й товаром, швидкістю доставки.
Дуже вам дякую.
Буде ще замовляти
~ 28.10.2020 ~ Наталия ~
Сьогоднi забрала посилку,дякую Вам за оперативну працю,замовляла кавовi зернята в шоколадi "Галка"дуже смачнi насправдi,а також драже мед пилок i кава-приемний смаколик який поє́днує користь i бадьорить водночас!Бажаю Вам побiльше покупцiв!!!!
~ 18.10.2020 ~ rodakerkrade ~
Велика подяка працівникам "Ароміста" за чітку і бездоганну роботу. Замовлення отримав і залишився задоволений. Добре, що Ви почали працювати з в'єтнамськими виробниками чаю. Свої відгуки залишу обов'зково коли спробую інші чаї з В'єтнаму. Але можу гарантовано сказати-не розчарувався.
~ 06.09.2020 ~ Світлана ~
Потрапила на інтернет-магазин зовсім випадково, вирішила зробити "пробне" замовлення і була приємно вражена якістю обслуговування й товару, швидкістю доставки. Вже через день я тримала в руках посилку,що проїхала через всю країну! Надалі буду замовляти чаї тільки у вас, адже асортимент "Aromisto", як і якісь обслуговування, вражає!
~ 08.07.2020 ~ Елена ~
Спасибо огромное! Все супер. Быстро, и вкус кофе бесподобный!!! Благодарю!!!
~ 04.07.2020 ~ Приходько Олександр ~
Ваш магазин то щось неймовірне . Дякую за подарунок до дня мого народження дуже приємно . У Вас самі смачні кава та чай із усіх що я куштував !
~ 25.06.2020 ~ Оксана ~
Замовила 3 види чаю по відгуках в понеділок близько 12:00, а у вівторок в такий же час вже забрала з відділення укрпошти.
Чай дуже смачний і швидкість роботи вражає.
Дякую за гарний сервіс.
~ 19.06.2020 ~ Олександр ~
Ваш інтернет магазин просто класний,чай та аксесуари якісні,привітний персонал,приємно з вами співпрацювати,дякую вам за вашу компетентність та професіоналізм.Удачі та процвітання.
~ 19.06.2020 ~ Вікторія ~
Дуже добре. Замовлення відправлено миттєво. Посилку отримала наступного дня. Замовлений товар відповідає заявленим якостям. Дуже задоволена. Дякую
Добавить отзыв

Вверх