вход в личный кабинет

Регистрация Восстановление пароля

Отзывы

~ 29.03.2021 ~ Наталя ~
Дякую магазину за можливість скоштувати безліч сортів кави! І за невеличкий дисконт, дріб’язок, але приємно:))
Львів - моє улюблене місто України, тому із багатьох українських магазинів я обираю Aromisto, бо у посилці буде львівське повітря і я, начебто, ще раз пройдуся улюбленими вулочками.
Бажаю магазину процвітання та вдячних покупців!
~ 09.02.2021 ~ Наталья ~
Супер магазин, супер девочки операторы. Спасибо огромное за внимание и понимание
~ 02.02.2021 ~ Костянтин ~
Гарний магазин. Дуже сподобалась Ваша акція "Подарунок-сюрприз". Отримав пакуночки з чаєм, який не ризикнув би замовити сам. А так, отримав, спробував, буду замовляти!
~ 02.02.2021 ~ Костянтин ~
Повертаюся знову до цієї кави. Із недорогого сегменту ця - найкраща.
~ 02.02.2021 ~ Костянтин ~
Взагалі, не дуже полюбляю ароматизовані чаї. Але відкрив Чорний ароматизований чай Лохина. не відчувається штучності. Максимально натурально відчуваються аромати
~ 24.01.2021 ~ Тамара ~
Велике дякую! Все супер!Замовлення отримала наступного дня. Отриманим товаром задоволена на всі100.
~ 15.12.2020 ~ курланова лідія ~
Заказала товар вперше і була здивована оперативністю, з якою все було оформлено і надіслано. Швидко і без зайвого клопоту. Товар гарної якості, я дуже задоволена, буду ще замовляти.
~ 13.11.2020 ~ Катерина ~
Дуже довго шукала добрий чай.
І потрапила сюда випадково , вирішила зробити "пробне" замовлення і була приємно вражена якістю обслуговування й товаром, швидкістю доставки.
Дуже вам дякую.
Буде ще замовляти
~ 28.10.2020 ~ Наталия ~
Сьогоднi забрала посилку,дякую Вам за оперативну працю,замовляла кавовi зернята в шоколадi "Галка"дуже смачнi насправдi,а також драже мед пилок i кава-приемний смаколик який поє́днує користь i бадьорить водночас!Бажаю Вам побiльше покупцiв!!!!
~ 18.10.2020 ~ rodakerkrade ~
Велика подяка працівникам "Ароміста" за чітку і бездоганну роботу. Замовлення отримав і залишився задоволений. Добре, що Ви почали працювати з в'єтнамськими виробниками чаю. Свої відгуки залишу обов'зково коли спробую інші чаї з В'єтнаму. Але можу гарантовано сказати-не розчарувався.
Добавить отзыв

Вверх