вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Шоколадна паста

132.00шт.
Фундукова паста Шоколад чорний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, чорний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів, еритритол (натуральний підсолоджувач), какао-масло.
Код товару: 4603     Наявність: на складі
132.00шт.
Фундукова паста Шоколад молочний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, молочний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів, кокосове сухе молоко, какао-масло, еритритол (натуральний підсолоджувач).
Код товару: 4602     Наявність: на складі
132.00шт.
Фундукова паста Кероб молочний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, шоколад з керобу молочний (какао-масло, кероб світлий необсмажений, сухе кокосове молоко).
Код товару: 4601     Наявність: на складі
69.00шт.
Шоколадна паста Nuss Milk какао-молочна з горіховим смаком 400 г
Німецька паста з шоколадного крему зі смаком молочного шоколаду та шоколадного крему зі смаком білого шоколаду та фундука. Без барвників і консервантів. Смачний десерт з насиченим горіхово-шоколадним смаком.
Код товару: 2724     Наявність: на складі
56.00шт.
Шоколадно-горіхова паста "Family Choc" 400 г
Шоколадно-горіхова паста ТМ Family Choc - це ніжний і смачний десерт, який створений для всієї родини. Приготовлена ​​з любов'ю і турботою "Family Choc", буде до смаку абсолютно всім: і тим, хто любить вишукані солодощі та тим, хто хоче отримати на сніданок...
Код товару: 3888     Наявність: на складі
Вгору