вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат — це попередній платіж, який дає можливість купувати товари, на суму еквівалентну його номіналу.

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках і бажаннях людини, якій Ви хочете принести радість. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% — адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно.

Правила використання подарункового сертифіката (далі "сертифікат"):

  1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар пропонований компанією Aromisto. Сертифікат не поширюється на товари інших продавців. У разі втрати сертифіката, в тому числі викрадення, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володіла сертифікатом до втрати.
  2. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть 16-значний код на етапі оформлення і повідомте про це менеджеру при підтвердженні замовлення.
  3. Термін дії сертифіката обмежений і становить 6 місяців з дати продажу.
  4. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується повністю. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.
  5. При поверненні товару, купленого з використанням сертифіката, повернення коштів здійснюється на новий сертифікат аналогічного номіналу.
  6. Сума замовлення не повинна перевищувати номінал сертифіката.
  7. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.
  8. На придбання сертифікатів не поширюються будь-які знижки.
Вгору