заварював в чайнику 160мл - перша вода злита. Перший і другий раз витримка 3-4 хвилини - смак цікавий , вшанований , - на 5 раз - залишив - на 30 хвилин - а він настоявсь так, шо горьчинка - вже заважала, заварюю 6 раз. ( виводи не перетримуйте , зливайте завчасно .)