вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Новинки

45.0050 г.
Зелений ароматизований чай Храм Дракона
Зелений чай із листям бамбуку, коренем імбиру, пелюстками троянди, цедрою апельсину, рожевим перцем, пелюстками жасмину та лимонною травою. Ароматизований ектрактами спецій та екзотичних фруктів. Має насичений смак із нотками спецій, та стійкий аромат...
Код товару: 4610     Наявність: на складі
42.0050 г.
Чорний ароматизований чай Кармеліта
Чорний чай за креольським рецептом із вмістом ананаса, кокоса, квітів нагідок та яскравим ароматом ананасу із відчутними нотками "баунті".
Код товару: 4609     Наявність: на складі
10.0050 г.
Чорний грузинський чай Грузинський Pekoe
Чорний грузинський середньолистовий чай Pekoe. Традиційний м'який чай з унікальним смаком та ароматом.
Код товару: 4608     Наявність: на складі
45.0050 г.
Композиційний чай Чаша монаха
Суміш чорного чаю з лавандою, ромашкою, софорою японською, пелюстками троянди, шипшиною, фенхелем, лимонною травою. Має запашний аромат різнотрав'я з нотками прянощів і бергамота.
Код товару: 4607     Наявність: на складі
43.0050 г.
Композиційний чай Лісові ягоди
Суміш чорного і зеленого чаю з шматочками полуниці, пелюстками троянди та листям ожини. Терпкий аромат і збалансований класичний смак.
Код товару: 4606     Наявність: на складі
42.0050 г.
Композиційний чай Лісова казка
Композиційний чай, в якому гармонійно поєднуються зелений та чорний чаю з ожиною та смородиною. Має насичений смак і стійкий смородиново-нектариновой аромат.
Код товару: 4605     Наявність: на складі
132.00шт.
Фундукова паста Шоколад чорний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, чорний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів, еритритол (натуральний підсолоджувач), какао-масло.
Код товару: 4603     Наявність: на складі
132.00шт.
Фундукова паста Шоколад молочний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, молочний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів, кокосове сухе молоко, какао-масло, еритритол (натуральний підсолоджувач).
Код товару: 4602     Наявність: на складі
132.00шт.
Фундукова паста Кероб молочний "Leopol" 200 г
Без цукру, глютену та лактози. Вміст горіхів не менше 50%. Склад: фундук, шоколад з керобу молочний (какао-масло, кероб світлий необсмажений, сухе кокосове молоко).
Код товару: 4601     Наявність: на складі
69.00шт.
Драже Мигдаль у молочному керобі "Leopol" 50 г
Смачний та корисний перекус у зручному форматі. Склад: мигдаль, молочний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів (кокосове сухе молоко, какао-масло, еритритол (натуральний підсолоджувач).
Код товару: 4600     Наявність: на складі
44.00шт.
Драже Родзинки у молочному керобі "Leopol" 50 г
Смачний та корисний перекус у зручному форматі. Склад: родзинки, молочний шоколад без цукру на основі керобу (какао-масло, кероб світлий необсмажений, сухе кокосове молоко).
Код товару: 4599     Наявність: на складі
44.00шт.
Драже Родзинки у молочному шоколаді "Leopol" 50 г
Смачний та корисний перекус у зручному форматі. Склад: родзинки, молочний шоколад без цукру на основі тертих какао-бобів (кокосове сухе молоко, какао-масло, еритритол (натуральний підсолоджувач).
Код товару: 4598     Наявність: на складі
161.00шт.
Да Хун Пао 100 г
Якщо ви думаєте, що китайський чай перестав вас дивувати, спробуйте пресований Да Хун Пао. Смак чаю відрізняється від звичного і багатьом знайомого розсипного чаю «Червоний халат». У пресованого чаю смак більш насичений. У ньому явно виражений пряний...
Код товару: 4597     Наявність: на складі
38.0050 г.
Композиційний чай Мама Африка
Чорний чай, гармонійно поєднаний з ройбушем, цукатами абрикосу, пелюстками календули, екстрактами алое, яблука, ананаса. Має витончений солодкий смак і свіжий, насичений аромат екзотичних фруктів.
Код товару: 4596     Наявність: на складі
38.0050 г.
Чорний ароматизований чай Чорний з журавлиною
Чорний чай з ягодами журавлини і пелюстками троянди. Має класичний терпко-солодкий смак і яскравий журавлинний аромат з малиновими нотками.
Код товару: 4595     Наявність: на складі
38.0050 г.
Чорний ароматизований чай Суниця лісова
Чорний чай з шматочками ягід та листям суниці, гібіскусом і цедрою шипшини. Має солодкий, терпкий смак і свіжий, домінуючий аромат лісової суниці.
Код товару: 4594     Наявність: на складі
38.0050 г.
Чорний ароматизований чай Персик Мельба
Чорний десертний чай з цукатами персика і пелюстками сафлору. Має насичений терпкий смак з солодким присмаком персика і вершків.
Код товару: 4593     Наявність: на складі
300.0050 г.
Білий елітний чай Нефритові кільця жасмин (кільця Джейд)
Для виробництва цього сорту використовуються верхні листочки молодих чайних дерев, вік яких не перевищує п'яти років. Щовесни в період активної вегетації куща, збирачі відбирають для цього чаю перший, другий і третій листочки чайної флеші. Ці листи ще...
Код товару: 4592     Наявність: під замовлення
272.0050 г.
Білий елітний чай Нефритовий метелик
Нефритові чаї виробляють в обмеженій кількості в кількох районах КНР. Для виготовлення використовуються тільки верхні листочки, скручені у форму маленьких метеликів. Процес заварювання дуже ціково спостерігати у скляному посуді - метелики розкриваються у...
Код товару: 4591     Наявність: на складі
116.0050 г.
Білий елітний чай Анжі
Цей білий чай із Анжи, має характерний яскраво-зелений колір заварки, солодкий смак та довгий солодкий присмак. Містить велику кількість теїну та має багатий аромат.
Код товару: 4590     Наявність: на складі
Вгору