вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю

Полуничний чай

31.0050 г.
Зелений ароматизований чай Полунична галявина
Унікальна суміш зеленого чаю з пелюстками соняшника, волошки, сафлору (шафрану). Має яскравий солодкий полуничний аромат та насичений смак з помітною гіркуватістю та фруктовим післясмаком.
Код товару: 2606     Наявність: на складі
Фруктова суміш Полуничний зефір
Червоно-малиновий, глибокий, фантастично ароматний настій. Каркаде і шипшина - знайомий з дитинства смак - злегка відтінені пряними нотами сушеного яблука і солодкими нотами сублімованої полуниці. Всі разом - казка як вона є!
Код товару: 1785     Наявність: архівний
Фруктова суміш Полуниця в йогурті
Фруктова суміш з пелюстками та шматочками полуниці, шипшиною, пелюстками каркаде та шматочками яблука. Має яскравий полуничний смак та аромат.
Код товару: 217     Наявність: архівний
Пуер Полуниця
Чорний пост-ферментований чай, "погрібний" смак якого пом'якшено ягодами полуниці, пелюстками гранату та сухим йогуртом. Має сильні антисептичні властивості; смакує після жирної їжі та з сухофруктами.
Код товару: 335     Наявність: архівний
Подарунковий чай Том 1 "Квітка 1001 ночі" 100 г
Склад: купаж чорного індійського, цейлонського чаю і китайського зеленого чаю сенча з квітами троянди, жасмину, соняшнику і сафлору. Ароматизований полуницею, ананасом і виноградом. Упаковка: ж/б 100г
Код товару: 1730     Наявність: архівний
Подарунковий чай Том 6 "Полуниця з вершками" 100 г
Склад: купаж індійського та цейлонського чорного чаю з додаванням листя суниці, квіток сафлору і ягід полуниці. Ароматизований полуницею і ваніллю. Упаковка: ж / б 100г
Код товару: 1736     Наявність: архівний
Вгору