вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Зелений чай, що вважається традиційним на Сході, стає все більш і більш популярним у Європі. Багато хто з нас не представляють ранок або обідню перерву без чашки запашного підбадьорливого зеленого чаю. Це й не дивно, адже зелений чай володіє сильним збадьорливим ефектом, а крім цього, в ньому містяться речовини, що допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань, карієсу, каменів у нирках і навіть раку. Хочете відчувати себе здоровим і залишатися бадьорим увесь день? Заведіть звичку кілька разів на день пити зелений класичний чай.

Зелений класичний чай

36.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений равлик +
Унікальний китайський зелений чай "Зелений равлик +" з великим вмістом чайної бруньки. Має неперевершений м'який смак, сильний тонізуючий ефект та тонкий свіжий аромат.
Код товару: 352     Наявність: на складі
20.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений Мао Фенг
Цей зелений елітний чай називають "чаєм хмар та туманів" і відносять до 10 "імператорських чаїв". Фруктові нотки та ненавязливий смак допомагають розслабитися та відпочити під час чаювання, а також відновлюють сили і бадьорять. Особливо приємний в першу...
Код товару: 553     Наявність: на складі
26.0050 г.
Зелений класичний чай Храм неба
Один із найвідоміших зелених класичних чаїв Піднебесної – "Храм неба". Сильний тонізуючий ефект, класичний смак та яскравий аромат – основа високої популярності цього чаю.
Код товару: 356     Наявність: на складі
21.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений порох (GP)
Найбільш відомий в Європі вид зеленого чаю, названий англійцями "порох" ("ганпаудер") за свій незвичайний вигляд. Скручені в кульки сіро-зелені чаїнки нагадує дрібну рушничну дріб. Самі китайці називають цей чай "перловим раєм" або "храмом неба" і з...
Код товару: 351     Наявність: на складі
31.0050 г.
Зелений чай Срібний равлик
Високоякісний зелений китайський чай з високим вмістом чайної тіпси. Приготований за особливою технологією. При заварюванні розгортається у цілісні листочки. Має ніжний аромат, яскравий жовто-зелений колір настою.
Код товару: 2388     Наявність: на складі
17.0050 г.
Рецепт Мао
Китайський байховий середньо-листовий зелений чай, зібраний на найвищій вершині східного Китаю - Хуан-Шань. Має виражений квітковий аромат, що нагадує пахощі білої орхідеї, прозорий міцний настій з насиченим солодкуватим і трохи терпким смаком.
Код товару: 722     Наявність: на складі
4.8333 18
Відгуки: 18
30.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений з жасмином
Класичний китайський зелений чай ароматизований пелюстками жасмину. Має посилений тонізуючий ефект та яскравий свіжий аромат.
Код товару: 348     Наявність: на складі
40.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений з молоком
Зелений класичний китайський чай, що виробляють шляхом короткострокового пропарювання на "молочній бані". Має приємний карамелевий аромат та класичний смак.
Код товару: 349     Наявність: на складі
22.0050 г.
Зелений класичний чай Сенча
Це найпоширеніший та найголовніший сорт японського зеленого чаю. Цей дивовижний зелений чай створений з молодого листя, які відразу після зривання піддаються впливу гарячої пари, потім висушуються потоком гарячого повітря і злегка припікаються. Чаїнки мають...
Код товару: 355     Наявність: на складі
24.0050 г.
Зелений класичний чай Кенія Кангаїта
Відбірний зелений чай з найкращих плантацій Кенії з підвищеним вмістом таніну. Має квітково-білковий аромат та насичений, солодкуватий присмак.
Код товару: 2603     Наявність: на складі
21.0050 г.
Зелений класичний чай Ганпаудер Extra
Особливий різновид чайного "пороху". Гранули-чаїнки цього чаю, при заварюванні миттєво "вибухають" в цілісні листочки. Має терпкий смак і тонізуючий ефект.
Код товару: 698     Наявність: на складі
26.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений з османтусом
Зелений класичний китайський чай "Зелений з османтусом", що виробляється за традиційною технологією більше 2000 років з додаванням свіжих пелюсток османтуса. Має приємний персиковий аромат та ніжний легкий смак.
Код товару: 350     Наявність: на складі
4.4242 33
Відгуки: 33
22.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений Пеко
Зелений класичний китайський чай з провінції Дзжедзян. Має насичений смак, з солодким присмаком і легкою гіркуватістю та стійкий, трав'яний аромат.
Код товару: 2757     Наявність: на складі
28.0050 г.
Зелений класичний чай Генмайча
Зелений японський чай "Генмайча" з великим вмістом чайної бруньки, що пом'якшений смаженим рисом. Має приємний "хлібний" аромат та стійкий солодкий смак. Японські чаї корисні підвищеним вмістом йоду.
Код товару: 345     Наявність: на складі
28.0050 г.
Зелений грузинський чай Зелений йодований
Зелений йодований чай гармонійно поєднує в собі традиції грузинського чаю та сучасні технології. Йод, привнесений в чай за допомогою натурального соку ківі, та кислуватий смак роблять цей напій не тільки корисним, але і приємним у повсякденному вжитку.
Код товару: 1363     Наявність: на складі
22.0050 г.
Зелений класичний чай Шунмі (вії красуні)
Відбірний китайський плантаційний зелений чай з провінції Джедзян. Має насичений, гіркуватий смак та стійкий трав'яний аромат.
Код товару: 2634     Наявність: на складі
40.0050 г.
Зелений класичний чай Містичний зелений
Містичний зелений - це унікальний чай, який можна приготувати в абсолютно холодній воді. Холодний чай - всім відомий прохолодний напій, що володіє всіма корисними властивостями свіжого чаю. Містить антиоксиданти, які перешкоджають старінню організму і...
Код товару: 2535     Наявність: на складі
540.00шт.
Зелений чай Матча 150 г
Маття (мачча, мат-ча, матча) - це зелений чай, виготовлений у вигляді порошку. Матча - це традиційний чай, що використовується в японській чайній церемонії. Має солодкуватий смак і насичений аромат. Завдяки великому вмісту хлорофілу в листках чай має...
Код товару: 3409     Наявність: на складі
Вгору