вхід в особистий кабінет

Реєстрація Відновлення паролю
Зелений чай, що вважається традиційним на Сході, стає все більш і більш популярним у Європі. Багато хто з нас не представляють ранок або обідню перерву без чашки запашного підбадьорливого зеленого чаю. Це й не дивно, адже зелений чай володіє сильним збадьорливим ефектом, а крім цього, в ньому містяться речовини, що допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань, карієсу, каменів у нирках і навіть раку. Хочете відчувати себе здоровим і залишатися бадьорим увесь день? Заведіть звичку кілька разів на день пити зелений класичний чай.

Зелений класичний чай

36.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений равлик +
Унікальний китайський зелений чай "Зелений равлик +" з великим вмістом чайної бруньки. Має неперевершений м'який смак, сильний тонізуючий ефект та тонкий свіжий аромат.
Код товару: 352     Наявність: на складі
20.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений Мао Фенг
Цей зелений елітний чай називають "чаєм хмар та туманів" і відносять до 10 "імператорських чаїв". Фруктові нотки та ненавязливий смак допомагають розслабитися та відпочити під час чаювання, а також відновлюють сили і бадьорять. Особливо приємний в першу...
Код товару: 553     Наявність: на складі
21.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений порох (GP)
Найбільш відомий в Європі вид зеленого чаю, названий англійцями "порох" ("ганпаудер") за свій незвичайний вигляд. Скручені в кульки сіро-зелені чаїнки нагадує дрібну рушничну дріб. Самі китайці називають цей чай "перловим раєм" або "храмом неба" і з...
Код товару: 351     Наявність: на складі
17.0050 г.
Рецепт Мао
Китайський байховий середньо-листовий зелений чай, зібраний на найвищій вершині східного Китаю - Хуан-Шань. Має виражений квітковий аромат, що нагадує пахощі білої орхідеї, прозорий міцний настій з насиченим солодкуватим і трохи терпким смаком.
Код товару: 722     Наявність: на складі
4.8235 17
Відгуки: 17
26.0050 г.
Зелений класичний чай Храм неба
Один із найвідоміших зелених класичних чаїв Піднебесної – "Храм неба". Сильний тонізуючий ефект, класичний смак та яскравий аромат – основа високої популярності цього чаю.
Код товару: 356     Наявність: на складі
30.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений з жасмином
Класичний китайський зелений чай ароматизований пелюстками жасмину. Має посилений тонізуючий ефект та яскравий свіжий аромат.
Код товару: 348     Наявність: на складі
41.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений з молоком
Зелений класичний китайський чай, що виробляють шляхом короткострокового пропарювання на "молочній бані". Має приємний карамелевий аромат та класичний смак.
Код товару: 349     Наявність: на складі
31.0050 г.
Зелений чай Срібний равлик
Високоякісний зелений китайський чай з високим вмістом чайної тіпси. Приготований за особливою технологією. При заварюванні розгортається у цілісні листочки. Має ніжний аромат, яскравий жовто-зелений колір настою.
Код товару: 2388     Наявність: на складі
22.0050 г.
Зелений класичний чай Сенча
Це найпоширеніший та найголовніший сорт японського зеленого чаю. Цей дивовижний зелений чай створений з молодого листя, які відразу після зривання піддаються впливу гарячої пари, потім висушуються потоком гарячого повітря і злегка припікаються. Чаїнки мають...
Код товару: 355     Наявність: на складі
24.0050 г.
Зелений класичний чай Кенія Кангаїта
Відбірний зелений чай з найкращих плантацій Кенії з підвищеним вмістом таніну. Має квітково-білковий аромат та насичений, солодкуватий присмак.
Код товару: 2603     Наявність: на складі
21.0050 г.
Зелений класичний чай Ганпаудер Extra
Особливий різновид чайного "пороху". Гранули-чаїнки цього чаю, при заварюванні миттєво "вибухають" в цілісні листочки. Має терпкий смак і тонізуючий ефект.
Код товару: 698     Наявність: на складі
21.0050 г.
Зелений класичний чай Зелений Пеко
Зелений класичний китайський чай з провінції Дзжедзян. Має насичений смак, з солодким присмаком і легкою гіркуватістю та стійкий, трав'яний аромат.
Код товару: 2757     Наявність: на складі
28.0050 г.
Зелений класичний чай Генмайча
Зелений японський чай "Генмайча" з великим вмістом чайної бруньки, що пом'якшений смаженим рисом. Має приємний "хлібний" аромат та стійкий солодкий смак. Японські чаї корисні підвищеним вмістом йоду.
Код товару: 345     Наявність: на складі
58.0050 г.
Зелений класичний чай Зелена грація
Сучасний китайський чай "Зелена грація", створений за японською технологією. Містить велику кількість йоду, таніну та катехіну, що допомагають запобігти онкозахворюванням. Має загальнозміцнюючу дію.
Код товару: 347     Наявність: на складі
27.0050 г.
Зелений грузинський чай Зелений йодований
Зелений йодований чай гармонійно поєднує в собі традиції грузинського чаю та сучасні технології. Йод, привнесений в чай за допомогою натурального соку ківі, та кислуватий смак роблять цей напій не тільки корисним, але і приємним у повсякденному вжитку.
Код товару: 1363     Наявність: на складі
22.0050 г.
Зелений класичний чай Шунмі (вії красуні)
Відбірний китайський плантаційний зелений чай з провінції Джедзян. Має насичений, гіркуватий смак та стійкий трав'яний аромат.
Код товару: 2634     Наявність: на складі
39.0050 г.
Зелений класичний чай Містичний зелений
Містичний зелений - це унікальний чай, який можна приготувати в абсолютно холодній воді. Холодний чай - всім відомий прохолодний напій, що володіє всіма корисними властивостями свіжого чаю. Містить антиоксиданти, які перешкоджають старінню організму і...
Код товару: 2535     Наявність: на складі
540.00шт.
Зелений чай Матча 150 г
Маття (мачча, мат-ча, матча) - це зелений чай, виготовлений у вигляді порошку. Матча - це традиційний чай, що використовується в японській чайній церемонії. Має солодкуватий смак і насичений аромат. Завдяки великому вмісту хлорофілу в листках чай має...
Код товару: 3409     Наявність: на складі
Вгору